Close
Menu
RSS

Blog

BANYO TASARIM FİKİRLERİ

MODERN BANYO TASARIM FİKİRLERİ

MODERN BANYO FİKİRLERİ

MODERN BANYO FİKİRLERİ

MODERN BANYO FİKİRLERİ

Sizin için seçtiğimiz 5 modern banyo dekorasyonu ile ilham perileri omuzunuza konabilir! Temiz ve düzenli görünümü nedeniyle banyolarda modern stili mükemmel bir seçimdir. Basit ve yalın uygulamalarla modern bir banyo tasarlayabilirsiniz. Öncelikle banyonuzda kullanacağınız vitrifiye tasarımlarına karar vererek işe başlayabilirsiniz. Günümüzde pek çok modern vitrifiye tasarımları bulunuyor. Daha sonra ise banyonuzun renklerine karar vermelisiniz. Modern bir banyo için çok fazla renk kullanmaktan kaçının. Renk paletinizde bir rengin tonlarını ya da en fazla iki renk uygulamaya özen gösterin. Modern banyo dekorasyonu için kahve tonları ve siyah oldukça uygun seçimler olacaktır. Ayrıca floresan renkleri kullanarak da modern-retro bir tarz yakalayabilirsiniz. Örneğin parlak bir turuncu ya da yeşil ile farklı bir modern banyo havası yakalamanız mümkün.

Eğer banyonuzda küvet kullanmayı düşünüyorsanız da modern ve yalın tasarımları seçmelisiniz. Kavisli tasarımlardan uzak durarak yalın ve sade modelleri kullanabilirsiniz. Banyonuzda duşakabine yer verecekseniz, özellikle camların sade olmasına dikkat edin. Desenli ve figürlü camlar kullanmak yerine, düz ya da hafif buzlu camlara sahip duşakabin modelleri seçebilirsiniz.

Modern banyo dekorasyonunda karo seçimleri de oldukça önemli. Yalın, sade ve minimalist stile sahip karoları kullanmanız, modern banyo stilinizi güçlendirecektir. Eğer bütçeniz izin veriyorsa doğal taşların yalın modellerine göz atabilirsiniz. Modern banyolar için aksesuar ve aydınlatma unsurlarını da unutmayın. Modern bir banyo dekorasyonu için aksesuarlar konusunda cimri olmalısınız. Çok fazla kullanacağınız aksesuarlar, modern banyonuza gölge düşürecektir. Küçük mumluklar ya da minik bir vazoya yer verebilirsiniz. Modern tasarımlara sahip sarkıt lambalar ya da apliklerle banyonuzu yalın bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca ayna seçiminizi de sadelikten yana kullanmalısınız.

Modern bir banyoya sahip olmak istiyorsanız, sizin için seçtiğimiz 5 banyo dekorasyonu fikirlerine göz atabilirsiniz. Banyo dekorasyon fikirleri için size ilham verecektir.

MODERN BANYO FİKİRLERİ

MODERN BANYO FİKİRLERİ
MODERN BANYO FİKİRLERİ
Renkli ve Mutlu Evler Sırrı

Eğer oturma odanızda sık sık kendinizi stres altında hissediyorsanız ya da yatak odanızda uykuya dalmakta sorun yaşıyorsanız size iyi haberlerimiz var; sorun sizde olmayabilir. Belki de evinizdeki duvar renkleri hakkında yeniden düşünmenizin zamanı gelmiştir.

Renklerin ruh halimiz üzerinde etkileri olduğunu biliyoruz. Yine de evlerin, odaların duvar renkleri ile ilgili belirlenmiş kurallar yok. Seçtiğiniz tonun, vurgulamak istediğiniz özelliklerle uyumlu olması en önemli konu. Yemek yapmak ya da kitap okumak için yalnız kalacağınız bir alan mı istiyorsunuz? Pastel tonları tercih edin. Oturma odanızda bir eğlence bölgesi mi yaratacaksınız? Parlak kırmızıya yönelin. Vurgulamak istediğiniz enerjiye karar verdikten sonra duvar renkleri seçmek oldukça kolay!

Yatak Odası

yatak odası renkleri

Yatak odanızda sakin ve huzurlu bir atmosfer yaratmak isterseniz, pastel gül rengi duvar renkleri sizin için uygun olacaktır. Daha fazla hareket ve heyecan için koyu gri ya da lacivert renklere yönelebilirsiniz.

Oturma Odası

oturma odası renkleri

Oturma odanızda huzurlu bir ortam isterseniz, yatıştırıcı ve sofistike bir lacivert seçin. Daha fazla eğlence için canlı pembe ya da turuncu duvar renkleri tercih edebilirsiniz.

Mutfak

mutfak renkleri

Mutfağınızın ambiyansında bir miktar kıvılcım isterseniz, canlı kırmızı tercih edebilirsiniz. Canlı kırmızı, bir faaliyet merkezi olan mutfağa enerji verir. Daha fazla sakinlik istiyorsanız mavi veya nane yeşilinin soluk tonlarına yönelebilirsiniz.

Yemek Odası

yemek odası renkleri

Mutlu bir ortam için güneş sarısına yönelin, sarı rengin iştah açıcı özelliği da vardır. Daha fazla zarafet için mor ve pembenin zengin tonlarına yönelebilirsiniz.

Banyo

banyo renkleri

Banyoda sakin bir ortam elde etmek için, buraya yatıştırıcı bir spa benzeri ambiyans sunan ince bir gri tonunu seçebilirsiniz. Daha fazla konfor için zengin, sıcak tonlara yönelebilirsiniz.

Ofis

ofis renkleri

Ofisinizde ilham almak için tek bir duvarda yeşil tonları tercih edebilirsiniz. Araştırmalar yeşilin aynı zamanda yaratıcılığı da canlandırdığını göstermekte. Daha fazla neşe içinse sarı renkte bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.

Kitaplık

kitaplık renkleri

Kitaplığınızın bulunduğu odada hayal gücünüzü canlandıracak duvar renkleri görmek isterseniz mavimsi yeşili seçebilirsiniz. Daha fazla odaklanmak istiyorsanız, dikkat dağılımlarını azaltmak için temiz bir beyaz çalışma alanını deneyin.

İÇERİK EVİMLEBEN

Özgün Mutfak Tasarımlarını Keşfedin

Hayallerinizi inşa etmek için ihtiyacınız olan her şey burada var.

Bir reform yapın, evinizi hayal edin, bir çözüm üretin, yaratıcılığınızı ifade edin. İllüzyonların yaratılması için tasarlanmış bir alanda yürümek çok ilham vericidir. Dilek dilemek için. Etrafıma bakıyorum ve her şeyi seçebileceğimi, en iyisini arzulayabileceğimi, profesyonellerin elindeyim olduğumu biliyorum. Ve bu her şeye sahip olma duygusu..

Ev ve işyeri dekorasyonunda uzman ekiplerimizle çözümler üretiyoruz.

Dekorasyona karar vermek oldukça zordur,çünkü kullanmakta olduğunuz mekanı yıkıp yeniden yapmak,sorunlarla başetmek,iyi ekip ve malzeme seçimi yapmak dahası dekorasyonun zamanında bitip bitmeyeceği endişesi karar vermekte insanı zorlayan ve  düşündüren konulardır.

Doğru malzeme seçimi,doğru planlama ve doğru ekip için doğru yerdesiniz.

Kendinizi ve fikirlerinizi sınırlamayın..

Evde danışmanlık hizmetimizi keşfedin.

Bizim işimiz mutfağınız için mükemmel bir alan oluşturmanıza yardımcı olmaktır. Ekibimizin evinize ziyareti size dekorasyon için ihtiyaç duyduğunuz çözümü sağlayacaktır. Bize düşüncenizden bahsedin;Mutfak evinizin merkezi mi? Mutfağınızdaki masa üstlerini sever misiniz yoksa sadece ofiste hızlı kahvaltı yapar mısınız? Akşam yemeğini hazırlarken büyük bir mutfak masasında çocuklarınızın görevlerini denetlemeyi sever misiniz? Mutfağınızda gününüzü bize bildirin, böylece ekibimiz size en son ayrıntılar konusunda tavsiyelerde bulunabilir ve sizin için en uygun ortamı sağlayabilir.

Andezit Kaldırım Dokusu Seramik Yüzeyde Hayat Buluyor

Eski çağlardan beri yol ve kaldırımlarda kullanılan andezit taş dokusunu 60×60 seramik mat karolarda yeniden yorumluyoruz.

Bizim işimiz mutfağınız için mükemmel bir alan oluşturmanıza yardımcı olmaktır. Ekibimizin evinize ziyareti size dekorasyon için ihtiyaç duyduğunuz çözümü sağlayacaktır. Bize düşüncenizden bahsedin;Mutfak evinizin merkezi mi? Mutfağınızdaki masa üstlerini sever misiniz yoksa sadece ofiste hızlı kahvaltı yapar mısınız? Akşam yemeğini hazırlarken büyük bir mutfak masasında çocuklarınızın görevlerini denetlemeyi sever misiniz? Mutfağınızda gününüzü bize bildirin, böylece ekibimiz size en son ayrıntılar konusunda tavsiyelerde bulunabilir ve sizin için en uygun ortamı sağlayabilir.