UA-96202959-1

Kategoriler

İNŞAAT MALZEMELERİ

CERMICOL EXTRA Fayans Yapıştırıcı Beyaz 25 KG

CERMICOL EXTRA BEYAZ SERAMİK YAPIŞTIRICICERMICOL EXTRAKaro seramik yapıştırıcısı.KULLANIM YERLERİ İç mekanlarda, yatay ve dikey seramik uygulamalarında kullanılır. Ev, apartman, büro ve özel kullanımlı kapalı alanlarda, hafif rutubetli ortamlarda, iç mekanlarda banyo, mutfak gibi ıslak hacimler..

24,99TL

CERMICOL EXTRA Fayans Yapıştırıcı Gri 25 KG

CERMICOL EXTRACERMICOL EXTRAKaro seramik yapıştırıcısı.KULLANIM YERLERİ İç mekanlarda, yatay ve dikey seramik uygulamalarında kullanılır. Ev, apartman, büro ve özel kullanımlı kapalı alanlarda, hafif rutubetli ortamlarda, iç mekanlarda banyo, mutfak gibi ıslak hacimlerde kullanımı uygundur.AM..

16,50TL

Sale
CERMIFILM PLUSBETON 12 KG

CERMIFILM PLUSBETON 12 KG

CERMIFILM PLUSBETON AMBALAJ12 kg’lık plastik kovalarda (Palette 24 adet / 288 kg)CERMIFILM PLUSBETONAkrilik reçine esaslı dolgulu astar. KULLANIM YERLERİ İç mekanlarda brüt beton, duvar, tavan, yatay ve düşey yüzeylerde sıva altına aderans arttırmak ve su emiciliğini engellemek amacıyla astar..

79,90TL 99,00TL

CERMIFIX PU 2C

CERMIFIX PU 2C AMBALAJ22 kg setler halinde temin edilir;(A: 20 kg + B: 2 kg)CERMIFIX PU 2Cİki komponentli, poliüretan esaslı, solventsiz, çok amaçlı yapıştırıcı KULLANIM YERLERİ • Seramik, porselen seramik vb. kaplama malzemelerinin beton, metal, betopan (çimentolu levha), alçı panel, ahşap, ga..

225,00TL

CERMIPROOF PU BEYAZ 25 KG

CERMIPROOF PUCERMIPROOF PU KULLANIM YERLERİ CERMIPROOF PU aşağıda maddeler halinde belirtilmiş alanlarda su yalıtımı (izolasyon) ve koruma amaçlı kullanılmaktadır: Açık teras ve balkonlar, • Seramik, mermer, karo mozaik üzeri uygulamalar (Derz aralarından su sızıntısı olması durumunda), • Köpr..

359,90TL

CERMİTHERM ISI PLAKA LEVHALARI

CT TAŞYÜNÜIsı Yalıtım LevhalarıKarşılaştırCT LAMPDOPORIsı Yalıtım LevhalarıKarşılaştırCT EPSIsı Yalıtım LevhalarıKarşılaştırCT XPSIsı Yalıtım LevhalarıKarşılaştır..

0,00TL

CERMİTHERM MANTOLAMA MİNERAL SIVASI

CERMITHERM CT 700 FINESon Kat KaplamalarKarşılaştırCERMITHERM CT 700Son Kat KaplamalarKarşılaştırCERMITHERM CT 700 LINED..

0,00TL

CERMİTHERM MANTOLAMA SIVASI

CERMITHERM CT 600Çimento esaslı ısı yalıtım levhası sıvasıTANIMICERMITHERM CT 600 iç ve dış cephelerde her tip (XPS, EPS, LAMPDOPOR ve TAŞYÜNÜ) ısı yalıtım levhalarının üzerinde kullanılan, termal şoklara dayanıklı, yüksek yapışma özelliğine sahip, kolay uygulanabilen, çimento esaslı, yüzey düzeltme..

0,00TL

CERMİTHERM MANTOLAMA YAPIŞTIRICILARI

CERMITHERM CT 500Yapıştırma HarçlarıKarşılaştırCERMITHERM CT 550Yapıştırma Harçları..

0,00TL

CERMİX DERZ DOLGULARI

CERMIJOINT 0-3 FLEXDerz Dolgu MalzemeleriKarşılaştırCERMIJOINT 1-6 EXTRADerz Dolgu MalzemeleriKarşılaştırCERMIJOINT 2-10 HRCDerz Dolgu MalzemeleriKarşılaştırCERMIJOINT 3-10 FLEXDerz Dolgu MalzemeleriKarşılaştırCERMIJOINT EPOSOLDerz Dolgu MalzemeleriKarşılaştır..

0,00TL

CERMİX FAYANS YAPIŞTIRICILARI

CERMICOL EXTRAYapıştırma HarçlarıKarşılaştırCERMICOL SUPERYapıştırma HarçlarıKarşılaştırCERMIFLEXYapıştırma HarçlarıKarşılaştırCERMISOLYapıştırma HarçlarıKarşılaştırCERMIGRANITYapıştırma HarçlarıKarşılaştırCERMIPLUSYapıştırma HarçlarıKarşılaştırCERMIPLUS RAPIDYapıştırma HarçlarıKarşılaştırCERMIPLUS ..

0,00TL

CERMİX TAMİR HARÇLARI

CERMIFINETamir Harçları ve Restorasyon SıvalarıKarşılaştırCERMIMORTAR 2-10Tamir Harçları ve Restorasyon SıvalarıKarşılaştırCERMIMORTAR 3-20Tamir Harçları ve Restorasyon SıvalarıKarşılaştırCERMIGROUTTamir Harçları ve Restorasyon SıvalarıKarşılaştır..

0,00TL

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 30 (3 Sayfa)